28th February 2024

FOLLOW US ON SOCIAL

Yeni Neslin Tesettür Giyim Tercihi

Yeni neslin tesettür giyim tercihi özellikle son derece şık ve moderndir. Yeni nesil özellikle dış giyime son derece önem vermektedir. En çok tercih edilen ürünlerden biri ise şallardır. Açık renkli veya nude renkli şallar tesettürlü gençler tarafından oldukça beğenilmektedir. Bununla beraber mont, kaban ve paltolar gibi ürünlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca tesettürlü genç kadınların sıklıkla tercih ettiği bir diğer ürün ise şişme montlardır. Son dönemde en çok tercih edilen mont ürünleri arasında şişme mont ve yelek yer almaktadır. Tesettürlü genç kadınlar özellikle bolca aksesuar ve broş kullanmaktadır. Minimal ve desenli ürünleri sıkça kullanan genç tesettürlü kadınlar özel aksesuarlar ile şıklıklarını her dakika destekliyorlar.

Yeni Neslin Tercihi Tesettür Şişme Mont Modası

Tesettür giyim şartlarına uyum sağlayan genç kadınların son dönemde en çok tercih ettiği trend ürünler arasında şişme montlar yer almaktadır. Şişme montlar içerisinde tüyler bulunmaktadır. Özellikle bu tüyler tesettürlü gençler tarafından aksesuar olarak tercih edilmektedir. Kendini fit ve genç hissetmek isteyen herkes şişme mont tercih etmektedir. Kadınlar özellikle oversize olan büyük boy kabanlar kullanarak salaş bir şıklık yakalamaktadır. Ayrıca genç tesettürlü kadınlar sıklıkla şal, bere ve eldiven ile kombinlerini zenginleştirmektedir.

Yeni Neslin Tercihi Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye modelleri, tesettür giyimin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Özellikle yeni nesil genç tesettürlü kadınlar modern, sade ve düz abiyeleri tercih etmektedir. Genel olarak nude, beyaz, bebe mavisi veya mor renkleri kullanan yeni nesil tesettürlü genç kadınlar takılarla beraber abiyelerini zenginleştirmektedir. Nude tonları ile canlı tonları bastıran genç tesettürlü kadınlar özellikle ayakkabı ve çanta olarak sade renkleri tercih etmektedir.

Yeni Neslin Tercih Ettiği Çiçek Desenli Tesettür Elbiseler

Yeni neslin tesettür giyim içerisinde en çok tercih ettiği elbise modellerinden biri çiçek desenli elbiselerdir. Özellikle genç kızların sıklıkla tercih ettiği çiçekli elbiseler yaz aylarında tesettürlü gençlere ayrı bir şıklık katmaktadır. Elbise, tunik ve üst olarak üretilen çiçek desenli tesettür giyimleri hafif kumaş yapısı sayesinde yaz aylarında gençlerin terlememesini sağlamaktadır. Yazın sıcaklığını ve neşesini yaşamak isteyen genç kızlar çiçek desenli elbiseler sayesinde her daim şıklıklarını koruyorlar. Çiçek desenli elbiseler ile beraber birçok aksesuar kullanıyorlar ve kıyafetlerini ön plana çıkarıyorlar. Çiçek desenli elbiseler ile beraber tercih edilen diğer bir aksesuar türü ise şal modelidir. Şal modelleri genel olarak bu elbiseler ile uyumlu olacak şekilde seçilmektedir. Taban renge uyum sağlamayan eşarplar yerine ise kişiler daha açık veya ten renkleri tercih etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir