28th February 2024

FOLLOW US ON SOCIAL

Yeni Yıla Özel Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür giyim pek çok farklı konsept ile harmanlanabilen ürünlerin bulunduğu bir kategori olmakla birlikte, yeni yıla özel tesettür giyim modelleri kategorisi, özellikle yeni yıl zamanında bir eğlence ortamında olmayı planlayan herkesin ilgisini çeken bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeni yıl ruhunu yansıtan renk ve desenlerin birbiri ile iç içe geçmiş kullanımları sayesinde renkli ve neşeli bir görüntü sunan bu modeller ile birbirinden farklı kombinler yapmak mümkün olduğu gibi, yeni yıl renkleri ile tamamen özgün bir tarz oluşturmak da mümkün olmaktadır.

Hediye Paketi Renkleri ile Kombin Yapımı

Yeni yıl zamanlarında tercih edilen klasik kırmızı ve yeşil renklerden sıkılan ve tesettür giyim tercih eden kadınlar için düşünülmüş gibi duran farklı renklerde elbise modelleri, tercih eden kişilerin yeni yıla tamamen farklı bir tarz ile girmesine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca sadece yeni yıl akşamında değil yeni yılın ilerleyen günlerinde de gerek gündelik kullanım gerekse özel zamanlarda kolaylıkla kullanılabilecek renklere sahip bu ürünlerin tercih edilmesi, yapılacak olan farklı kombinlere de renk katmaktadır.

Pembe, gri, mavi gibi renklerin saten, güderi, kadife gibi kumaşlar ile buluşması sayesinde ortaya çıkan ürünler hem renkli hem de şık bir görüntü oluşturulması konusunda yardımcı olmaktadır.

Şallarda Yeni Yıl Esintisi

Yeni yılın teması haline gelen kırmızı rengin, tesettür giyim söz konusu olduğunda şallara da yansıması kaçınılmaz bir durum olmakla birlikte, tercih edilen sade ve desensiz kıyafetlerin üzerinde farklı bir hava oluşturması amacı ile kullanılan desenli şallar, kombinlere farklı bir hava katmaktadır.

Şallarda taban rengi değişiklik göstermekle birlikte, sadece uç kısımlarda kullanılan geyik ya da yaprak desenlerinin yanı sıra şalın tamamına yayılan kar tanesi desenleri sayesinde, şalların, kolaylıkla genel bir kış kombininin tamamlayıcı parçası haline gelmesi sağlanmıştır.

Çok Renkli, Kalın Yünden Hırkalar

Diğer giyim sektörlerinde kendini sıklıkla gösteren kalın yünden yapılma rengarenk hırkalar, yeni yılda tesettür giyim alanında da görülmeye başlamıştır.

Farklı renklerde ipler kullanılarak tasarlanan hırkaların son dönemlerde tesettür kombinlerde de kendilerini göstermeleri sonucunda, kombinlere tamamen farklı bir bakış açısı getirilmiştir. Özellikle bu hırkaların gömlek ve triko tarzında ürünler ile birlikte kullanılması sayesinde yeni yılda başlayan bu trendin yıl boyunca devam etmesi sağlanabileceği gibi hırkaların farklı renklerde tercih edilmeleri sayesinde kullanım alanları da artırılabilmektedir.

Bununla birlikte özellikle yeni yıl ruhunu kış tarzında devam ettirmek isteyen kişilerin kırmızı beyaz yünlerden üretilen bu hırkaları tercih ettikleri bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir