28th February 2024

FOLLOW US ON SOCIAL

Yılın En Tarz Tesettür Giyim Ürünleri

Her daim yenilenmiş model seçenekleri ile karşımıza çıkmaya devam eden tesettür giyim modası, yeni sezonun en şık modellerinin de piyasaya çıkabilmesini sağlamıştır. Birçok firma, yeni yıl modelleri ile kombin seçeneklerini arttırmaya ve kadınların ruhuna hitap etmeye çalışmaktadır.

Yılın en tarz tesettür giyim ürünleri, şıklığın ve rahatlığın bir arada bulunduğu kıyafetlerden oluşmaktadır. Özellikle pantolon ile kombin yapılabilen kıyafet seçenekleri, 2021 yılı için popüler olabilecek gibi duruyor. 2020 yılının en favori modelleri olan feraceler, yeni yılda da adından söz ettirecektir. Klasik tarzın tesettür giyiminde terk edilmesi ile birlikte daha modern ve renkli çizgilerin hâkim olacağı düşünülmektedir.

Yılın En Tarz Tesettürlü Spor Giyim Ürünleri

Günlük hayatında rahatlığa önem veren kadınlar, spor kombin seçeneklerini daha çok tercih etmektedirler. Konforun ve şıklığın birleştiği bu seçenekler, yeni sezonun en trend kombin tercihlerini de bünyesine katmış durumdadır.

Tesettür giyim spor kombinleri, yeni sezonda bol paça pantolonlar ile karşımıza çıkmaktadır. Uzun sweatshitlerin hâkim olduğu 2021 yılı, pantolonların öncelik sahibi olduğu bir trend akımını da beraberinde getirmiştir. Oldukça keyifli ve rahat bir kullanıma sahip olan pantolonlar, Jean model yapısı ile şıklığı da sunabilmektedirler. Ayrıca Ocak ayı itibariyle kadife pantolonlar tercih edilmeye başlanmış fakat bu trend, bahar ayları ile birlikte yerini Jean sezonuna bırakacaktır.

Yılın En Tarz Tesettür Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanlar tarafından oldukça sevilen tunik modelleri, 2021 yılının trend ürünleri arasında yer almaktadırlar. Her zevke uygun motifler ile bezenen ürünler, talebe uygun boy ve kilo ölçüsüyle de dikilebilmektedirler. Yılın renk trendine uygun olan tunik modelleri, şıklığın ve rahatlığın birleşim noktası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Davet ve düğün tarzı özel günler için tasarlanmış olan şifon veya saten kumaşlı tunik modelleri, konforun ve sadeliğin bir numaralı ürünleri arasında yer almaktadır. Ayrıca bu sezon, puantiyeli tunik modellerinin sokaklarda sıklıkla görüldüğü bir trend hâkim olacaktır.

Yılın En Tarz Kaban ve Mont Modelleri

Ülkemiz tesettür modası denildiğinde akla gelen ilk ürünlerden olan kaban ve mont seçenekleri, 2021 yılı ile hızla piyasaya sürülmüş durumdadır. Moda uzmanları tarafından mont ve kaban modellerindeki talebin bu senede yüksek olması düşünülmektedir. Özellikle koyu renk tonlarındaki kaban ve montlar, her türlü tesettür kıyafetinin üzerinde oldukça şık duracaktır. Yeni sezon için dar kalıp değil geniş kalıp mont modelleri daha revaçta olacak. Ayrıca koyu renkli kaban modellerini sade bir çanta ile kombinlemekte de yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir